Anne – Bebek

Blogumun yepyeni bir kategorisi oluyor artık. Bu kategori anne ve bebek. Beni sosyal medyadan takip edenler aslında biliyor ama blogumu çok ihmal ettiğim için burası için bu durum oldukça yeni. Üniversite yıllarımda genç bir kızken başladığım bu blog maceram, annelik sürecimde de bana eşlik edecek. İnstagram’da biraz biraz bu konuları yazmıştım. Artık daha kalıcı olması için bloga da onları aktarmaya başlıyorum.

Kendime asla zaman ayıramamak, aylardır neredeyse hiç makyaj yapamamak, oje sürememek ve pandemi günlerinde destek alamadan hem ev hem de bebek ile uğraşmak beni çok değiştirdi diyebilirim. Biliyorum ki burayı bir çoğunuz ojelerim ya da kozmetikler için takip ediyor / ediyordu. Uzun zaman paylaşım yapmayınca hem etkileşimler düştü hem de takipten çıkanlar oldu. Burası her zaman ben ne hissediyorsam, o anda neyle ilgileniyorsam o konuda oldu. Daha önce instagramdaki konuşmalarımızda da sizden genelde olumlu dönüşler aldığım için bir süre en azından anne-bebek konularına değineceğim.


Benim gibi yeni anne olan arkadaşlarımla konuştuğumuzda birbirimizle dertleşmek, ortak olayları yaşamak bize iyi geliyor. Belki orada benim gibi birkaç kişi daha vardır. Elimden geldiğince tecrübelerimi paylaşmaya çalışacağım. Eksik yerlerde de sizin katkılarınızı bekliyorum.

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: